Casa Agradavel E Confortavel, Com Piscina
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Udendørs pool | Røgfrit/Ikke-ryger Ikke-ryger værelser |
| Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Casa Agradavel E Confortavel, Com Piscina ligger 25 minutters gang fra Blending Taruma Park Riding og 30 minutters gang fra Aquário de Bonito. Den består af 2 værelser, 2 badeværelser og et fuldt udstyret køkken.
Lokale attraktioner inkluderer Lagoa Misteriosa få skridt væk fra feriehus og 3 km fra byens centrum.
Dette sted har en privat pool.
- Lokale seværdigheder
- Bonito Aquarium1,7 km
- Lobo Guara Bike Adventure1,7 km
- Bonito Kongrescenter1,4 km
- Igreja Paroquila de Sao Apostolo1,7 km
- Gruta Sao Mateus1,3 km
- Sun Balneary1000 m
- Abismo Anhumas Training Center1,6 km
- Abismo Anhumas1,4 km
- Lufthavne
- Bonito lufthavn15 km
På hotellet
General
- Ikke-ryger værelser
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
- Bagageopbevaring
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Grillfaciliteter
På værelset
- Klimaanlæg
- Spisebord
- Vaskemaskine
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Casa Agradavel E Confortavel, Com Piscina?
Gæster på Casa Agradavel E Confortavel, Com Piscina kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor meget koster det at booke Casa Agradavel E Confortavel, Com Piscina?
Gennemsnitsprisen for en nat i Casa Agradavel E Confortavel, Com Piscina er 142$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Agradavel E Confortavel, Com Piscina?
Gæsterne vil kunne bo i Casa Agradavel E Confortavel, Com Piscina med deres kæledyr.